İşe Alım Süreci

İşe Alım Süreci

  • İnsan Kaynakları Politikası

İnsan Kaynakları vizyonumuz; iyi insanlardan, yaptıkları işte uzmanlaşmış ve ustalaşmış çalışanlardan ve çalışma disiplinini benimsemiş, ERSERGRUP  misyonuna saygı duyulan güçlü bir çalışan markası haline getirmektir.

  • İşe Alım Politikası

İşe alım politikamız, adaylara fırsat eşitliği sağlayacak ve onların en doğru şekilde istihdam edilmesine olanak verecek araç ve teknikleri kullanarak potansiyel ve yetenekli insan kaynağını şirketimize kazandırmaktır.

  • Oryantasyon Politikası

Oryantasyon sürecimiz, yeni çalışanlarımızın ERSERGRUP  değerlerini benimsemelerini ve görevlerine hazır olarak başlamalarını hedefler.

  • Performans Yönetim Politikası

Çalışanlarımızı ortak hedeflere yönlendirerek, verimliliği artırıp hedef ve yetkinlik bazlı performans yönetim sistemi uygulanır.

  • Eğitim Politikası

Çalışanlarımızın eğitimini şirketimizin gelişiminin önemli bir unsuru olarak görür ve insan kaynağımıza sürekli yatırım yaparız.

  • Etik İlkelere Uyum Politikası

Tüm çalışanlarımız, etik kurallarımıza uymakla yükümlüdür. İşe başladıklarında uygulanan oryantasyon programı kapsamında çalışanlarımıza; etik ilkelerimiz, şirket içinde etik kurallara uyulmasına destek olmak için yapabilecekler, etik kurul, etik kurulun işleyişi ve başvuru şekilleri ile etik kuralların ihlali halinde uygulanan süreçler sözlü ve yazılı olarak detaylı şekilde aktarılır.

Etik kurulun değerlendirme ve yaptırımları, ilgili yasa ve yönetmeliklere uygun şekilde hayata geçirilir.

 

 

Erser Grup Tanıtım Filmi
Kariyer