Tarım Ürünleri Ticareti

Tarım Ürünleri Ticareti

ERSER GRUP TARIM ÜRÜNLERİ SAN. ve TİC. A.Ş

Yola ilk çıktığımız günden bugüne tarıma olan sevdamızın verdiği güçten ilham alarak üreticilerimizle beraber öğrendik ve geliştik. Verimli ovaların, güneşli yamaçların ürünlerini tüm dünyaya taşıdık. Deneyim, gelişim ve birikimimizi üreticilerimiz ve tüketicilerimiz ile beraber güvenilir bir köprü oluşturmak için kullandık.

Tarım, uygarlığın başından bu yana halen ilerlemenin temelini ve toplumun omurgasını oluşturmaktadır. Erser Grup olarak, tahıl ticareti konusunda 37 yıllık tecrübemiz ile her geçen gün ilerleyerek ve topluma fayda sağlayarak, kendi sektörümüzde lider olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

İlke edindiğimiz mükemmellik ve kalite anlayışı doğrultusunda sektörün öncü markası olmaya devam ediyoruz. Her zaman artan verimliliğin ve yüksek değerlerin peşinde olan çiftçisiyle, tüketicisiyle ilaveten içinde yaşadığımız toplumla işbirliği halinde olarak ilerlemek temel felsefemizdir. Sürekli gelişimi hedefleyerek, elde ettiğimiz kazanç ile bu topraklara değer katmaya devam ediyoruz.

 

Artan ihracat kapasitemiz ile Türkiye’nin önde gelen markalarından biri olarak, yurt dışından ithal ettiğimiz ürünleri de iç piyasada; güvene dayalı, verimlilik ve kalite hususlarında uluslararası standartları benimseyerek üreticilerin hizmetine sunmaktayız. Fikrin tohumundan çözümün sonucuna kadar, dünyanın her yerindeki yaşam kalitesini zenginleştiriyoruz. Dünyanın zorlukları nasıl gelişirse gelişsin, hizmet ve çözüm tutkusuyla liderlik etmeye devam ediyoruz.

 

 

Erser Grup Tanıtım Filmi
Kariyer