Ambalaj

Ambalaj

GNC Ambalaj

Ortaya koyduğu kalite yaklaşımı sonucu geldiği noktada, profesyonel çalışanları ile yılların verdiği tecrübeyi güçlü üretim altyapısı ile birleştirip bugünlere taşıdı. Bu edindiği birikim ve gelişimin bir sonucu olarak Grubumuzun en son yatırımı ise GNC AMBALAJ olarak 2021 yılında hayata geçti.

20 yılı aşkın deneyimimiz, konusunda uzmanlaşmış kadromuz ve günümüz teknolojisiyle değerli müşterilerimize tam güvenilir ve deneyim sahibi bir çözüm ortağı olmak amacıyla hizmet sunmaktayız

Dünya’daki son teknolojiye uygun makine ve tezgah parkurumuzla, kaliteli ham maddelerimiz ile ürettiğimiz yüksek kalitede ürünlerimizi zamanında ve istenilen kriterlerde ürün teslimi prensibiyle çalışan bir firma olup farklılık yaratmaya çalışmaktayız. Kendimizi sürekli gelişen teknolojinin tüm imkanlarından faydalanarak üretim faaliyetlerimizi son hızda ve yüksek kalitede gerçekleştiriyoruz.

 

Müşterinin beklentilerini ve ihtiyaçlarını doğru anlamak, çalışmalarımızı müşteri odaklı şekilde sürdürmek, firma olarak büyürken aynı oranda hizmetimizin kalitesini dürüstlükten ödün vermeyecek şekilde devamlı arttırmak, işlerimizi zamanında tamamlayarak müşteriye olan bağlılığımızı daima korumak şirket olarak önem verdiğimiz ve çalışma hayatımızda her zaman dikkat ettiğimiz unsurlardır. Sizin için yapabileceğimiz ürünler arasında, çikolata ambalajları, dondurma ambalaj grupları, bakliyat için ambalaj grupları ve cips-çerez ambalaj grupları bulunmaktadır. 

 

 

Erser Grup Tanıtım Filmi
Kariyer