Sosyal Sorumluluk

Sosyal Sorumluluk

Daha Yeşil Bir Gelecek İçin Yüzlerce Fidan Diktik...

Doğaya verilebilecek en güzel hediye ağaç dikmektir. Bir fidanı toprakla buluşturmak, büyüyüp yeşermesini sağlamak kendiniz ve çocuklarınızın geleceği için atabileceğiniz en önemli adımlardan biridir. Yaşamın devam etmesi için gerekli olan oksijenin büyük bir bölümünü ormanlar sağlar. Biz Erser Grup olarak her daim çevremizi ve Dünya'yı önemsedik, gelecek nesillerimizin mutluluğu ve sağlığı için düzenli olarak fidan dikme etkinlikleri düzenledik. Daha yaşanılabilir bir gelecek için her daim doğamızı korumaya devam edeceğiz.

Güveninizle Geleceğe Yürüyoruz...

Bizi diğer şirketlerden farklı kılan, firmamızda etkin olan sorumluluk bilincidir. Kuruluşumuzdan bugüne, her zaman kültürümüzdeki planlılık ve disiplini koruyarak ilerlemeye çabalamaktayız. Firmamızın hızlı büyüyor olmasının arkasında büyük bir emek, özveri ve inanç vardır.
Referansımız, bizimle çalışmış olan müşterilerimizin bize karşı olan güvenleri ve hakkımızdaki düşünceleridir. Gururla söyleyebiliriz ki; müşteri odaklılığımız sayesinde bugüne kadar hiçbir sorunla karşılaşmadık. Ulusal ve evrensel değerlere sahip çıkan şirketimiz, bakış açısı aynı kaldıkça, yine aynı hizmet kalitesini elde ediyor olacaktır.

Erser Grup Tanıtım Filmi
Kariyer