Erser Akademi

Erser Akademi

Erser Akademi çatısı altında sunduğumuz eğitimlerle sektörlerimizin gelişimine katkı sağlıyoruz

Geçmiş deneyimimizle, sunduğu mesleki eğitimleriyle sektörün gelişimine destek vermektedir. Satış sonrası pazarı çalışanlarına eğitimler vererek sektörde sunulan hizmetlerin standardını yükseltmeyi amaçlıyoruz. Erser Akademi bünyesinde verdiği eğitimlerle ürün ve markaların yeniliklerinden, güvenlik ve performansı artırmayı hedefleyen püf noktalara kadar sektör çalışanlarının ihtiyacı olan bilgilere yer vermektedir.

Marka ve Ürün Eğitimleri

Erser ailesi olarak, personelimizin ve bayilerimizin, Erser Grup markalarına olan aidiyet duygularının pekiştirilmesi, ürettiğimiz onlarca çeşit ürünün kalite anlayışından başlayarak, şirket kurumsal değerlerinin belli bir disiplin dahilinde ilerleyip, gelecek nesillere aktarılabilmesi noktasında birlik ve beraberlik duygusu ile marka ve ürün bilinci oluşturma eğitimlerine aralıksız devam etmek, bizim için öncelikli konular arasında yer alır.

Kurum İçi Eğitimler

Erser Grup kuruluşu ve işleyişi itibariyle sürekli yükselen grafiğini beyaz yakalı ve mavi yakalı personelinin gelişimine önem vermesine borçludur. Çünkü Erser ailesi olarak kendini geliştiren bireyler, sürekli gelişen ve değişen bir kurumun olmazsa olmaz temel taşıdır. Bu doğrultuda Erser ailesi belirli aralıklarla ve düzenli olarak hizmet içi eğitimlerle personel gelişimine önem verir.

Kalite Kontrol Eğitimleri

Erser Grup ürün ve hizmetlerinin en önemli özelliklerinin başında her bir ürün ve hizmet kalitesinin tüm dünya tarafından takdir görmesidir. Yıllardır sektöründe öncü kuruluş olmayı başaran Erser Grup’un bu başarıyı yakalamasındaki temel unsurlardan en önemlisi, üretim bandından çıkan her ürünün kalite kontrol laboratuvarlarında tek tek kontrol edilmesi ve nihai tüketiciye bu testlerden başarıyla geçen ürünlerin gönderilmedir. Bu doğrultuda kalite kontrol laboratuvarlarında hizmet veren personelimizin eğitimi de kalitemizin ve marka değerimizin korunması için çok önemlidir.

Ar-Ge ve İnovasyon Eğitimleri

Erser Grup ürettiği ürünlerin ve sunduğu hizmetlerin insan hayatındaki öneminin bilinciyle yıllardır sürdürdüğü daha iyisine ulaşma arzusunu hep taze tutmakta ve iyinin daha iyisine ulaşma hedefini devam ettirmektedir. Bu doğrultuda Konya Organize Sanayi Bölgesi’ndeki fabrikasında hem çalışanlarına hem de müşterilerine en iyi hizmeti sunma gayesini ilke edinmiştir.

Erser Grup Tanıtım Filmi
Kariyer